Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > ŠACHY – OKRESNÍ PŘEBOR

ŠACHY – OKRESNÍ PŘEBOR

V úterý 4. 12. 2018 jsme se zúčastnili okresního přeboru škol 1. – 5. tříd v šachu, který se konal v SVČ Klíč ve Frýdku-Místku. Naše děti jezdí především na zkušenou, poněvadž konkurence dětí z Frýdku-Místku je veliká.

Družstvo ve složení Adam Stýskal, Šimon Jurga, Matěj Ruprecht a Šimon Řezníček hrálo na hranici svých možností. Adam na první šachovnici uhrál 4 body ze 7 možných, což je pěkný výsledek. Mile překvapil Matěj, kterému se podařilo uhrát rovněž 4 body, a to na svém prvním turnaji. Šimonu Jurgovi se podařilo uhrát 3 body ze 7 možných a Šimon Řezníček jako nejmladší člen družstva si vybral svou nováčkovskou daň a uhrál 2 body ze 7. Zkušenosti, které děti na tomto turnaji získaly, jsou k nezaplacení a věřím, že na dalším turnaji, který odehrají, budou jejich výsledky mnohem lepší.

Martin Surma, trenér šachu

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI