SKOK VYSOKÝ – VELIKONOČNÍ LAŤKA NA MORÁVCE

Ve středu 19. 4. 2023 se vybraní žáci zúčastnili již tradiční akce Velikonoční laťka na Morávce. Žáci naší školy poměřili síly ve skoku vysokém se sousední moráveckou školou.

Výsledky nás mile překvapily, neboť jsme ve všech čtyřech kategoriích získali první místa, a tudíž jsme naše rivaly z řad Morávčanů, porazili takříkajíc na plné čáře. Výsledky našich dětí jsou následovné:

Mladší žáci – kluci – 1. místo Marek Šrubař 7. C – výkon 145 cm, 3. místo Dominik Gola 7. C – výkon 140 cm

Mladší žákyně – dívky – 1. místo Markéta Pavlů 7. B – výkon 127 cm, 2. místo Barbora Novotná 7. C – výkon 125 cm

Starší žáci – kluci – 1. místo Rodion Zelinskyi  9. B – výkon 156 cm, 2. místo Jakub Gardoš 9. B – výkon 154 cm

Starší žákyně – dívky – 1. místo Johana Říhová 9. A – výkon 130 cm, 2. místo Natálie Kanioková 9. B – výkon 130 cm, 3. místo Viktorie Šebestová 9. A – výkon 125 cm

O největší drama celé soutěže se postarali starší kluci, neboť při výkonech, které podávali, se nám až tajil dech. Také skočená výška je ohromující a je jistě rekordem, dosaženým při našich společných soutěžích s Morávkou.

Chtěla bych moc poděkovat všem dětem, které se zúčastnily, a s plným nasazením reprezentovaly naši školu. Výhercům moc gratuluji, poraženým děkuji za účast i za vytvoření skvělé atmosféry a povzbuzování svých kamarádů.

Moc děkuji pořádající škole Morávka za jako vždy skvělou organizaci a pozvání na soutěž.

Markéta Juřicová