Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE O POLSKU

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE O POLSKU

Dne 9. ledna 2020 se v budově Krajského úřadu Moravskoslezského kraje v Ostravě konalo slavnostní vyhlášení vítězů a předávání cen v soutěži „Znám historii, kulturu a každodenní život našich sousedů – Poláků“.

Tohoto svátečního dopoledne se zúčastnil žák 9. A Filip Gardoš, kterého hodnoticí komise pochválila za kvalitně zpracovanou multimediální prezentaci i za schopnost pracovat se zdroji. Diplom za 1. místo a věcné ceny si převzal z rukou náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Stanislava Folwarczného. Hlavní výhrou soutěže je však poznávací zájezd do Opolského vojvodství v Polsku, jenž se uskuteční na jaře 2020.

Ještě jednou gratulujeme!

    

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI