Sportovní Soustředění

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Tři týdny předem, jsme dostali nabídku, že můžeme jet na sportovní soustředění. Všichni co nejrychleji odevzdali lístek, aby mohli jet. Sešli jsme se u školy a vydali na třinácti kilometrovou túru až na Zlatník.

Přišli jsme úplně zmrzlí a mokří. Vevnitř nás čekal teplý oběd. Po obědě jsme se vrhli na první hru ve dvojicích. Na svačinu nás čekal výborný dort od paní učitelky. Po svačině jsme posilovali všechny svaly na našem těle. Po cvičení nám hodně vyhládlo a učitelé na nás byli hodní a objednali nám pizzu. Mňam….. Večer na nás čekala poslední soutěž tohoto dne. Museli jsme zapojit nohy, ale i paměť.

Ráno ještě před snídaní na nás čekala rozcvička! Posnídali jsme a vydali se na další túru na Visalaje. Po cestě jsme plnili různé týmové úkoly. Ušli jsme celých deset kilometrů.

Odpoledne jsme si vyzkoušeli vrh koulí, hod granátem na cíl a střelbu ze vzduchovky. Rychle jsme posvačili a vyrazili se naučit novou míčovou hru. Hra nás všechny moc bavila.

Na večeři nám pan učitel nasmažil topinky a holky udělaly obložené chleby. Následovala další noční hra, která opět kromě našich rychlých nohou zaměstnala i naše chytré mozky.

Ráno jsme se probudili do posledního dne soustředění. Všichni slzy na krajíčku a utíkali jsme na rozcvičku a snídani.

Naučili jsme se další míčovou hru – Lagory. Super poslední hra našeho soustředění byla hra s ocásky. Uklidili jsme, zhodnotili jsme celé soustředění, vyhlásili jsme vítěze – nejlepšího sportovce a vydali jsme se na cestu domů.

Děkujeme za soustředění, doufáme, že brzy bude další!!!!! Bylo to skvělé!!!!!!!

Alča+Verča+Aďa

Během celého sportovního soustředění děti sbíraly body za jednotlivé hry a umístění. Na konci soustředění proběhlo vyhlášení tří nejlepších sportovců, kteří nasbírali nejvíce bodů.

1. místo – Alena Garbová – 8.B

2. místo – Adéla Blahutová – 8.B

3. místo – Martina Luxová – 7.B

Moc děkujeme dětem, za skvěle předvedené výkony. Chtěli bychom poděkovat i rodičům, kteří nám napekli dobroty. Velké díky také patří naší paní sekretářce Simonce Mecové, která nás nenechala umřít hlady a vozila nám dobroty z naší školní kuchyně.

Markéta Juřicová a Marek Veselka