Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > STAROU TĚLOCVIČNU OVLÁDLY ŠÍLENÉ MOUCHY!

STAROU TĚLOCVIČNU OVLÁDLY ŠÍLENÉ MOUCHY!

S obrovským úspěchem a nadšením všech diváků bylo přijato představení školního divadelního kroužku a taneční skupiny Raptoři.

Stará tělocvična patřila ve čtvrtek 23. června hned třem uměleckým vystoupením – klasickému ztvárnění pohádky O perníkové chaloupce, tanečnímu číslu žáků třídy 6. B a moderní autorské hře zdejšího kroužku s názvem „Šílené mouchy.“

Herci a tanečníci pod vedením paní učitelky PaedDr. Jany Halamové dokázali jak žáky 1., tak 2. stupně zaujmout a zároveň pobavit. Všichni se dokázali vcítit do charakteru své role, což na závěr celé hlediště odměnilo bouřlivým a zasloužilým potleskem.

Už se těšíme na další představení!

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI