Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > TURNAJ V PING-PONGU

TURNAJ V PING-PONGU

Letos se opět uskutečnil pingpongový turnaj pro žáky naší školy. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – žáci z prvního stupně a žáci z druhého stupně.

V obou kategoriích se sešel přibližně stejný počet žáků, proto se hrálo ve třech skupinách. Ze skupiny postupovali vždy dva žáci z prvního a druhého místa, kteří si pak do kříže zahráli semifinálový zápas o postup do finálového turnaje. O celkové prvenství si tak zahráli tři žáci miniturnaj mezi sebou.

Děti hrály vždy jeden set do jedenácti bodů, případně dva sety. V turnaji bylo postřehnuto mnoho zajímavých výměn a neskutečných míčů a musím uznat, že bylo vidět, že se děti pilně věnují tréninku na pingpongových stolech v průběhu přestávek.

A jak to všechno dopadlo? Na prvním stupni si medailové umístění odnesli chlapci ze 4. B třídy. První místo obsadil Tomáš Vitásek, druhou příčku získal Albert Vykoukal a na třetím místě skončil Marek Šrubař.

Na druhém stupni došlo ve finálové skupině k zajímavé situaci, kdy se všichni borci vzájemně porazili a o vítězi tedy rozhodoval počet získaných setů a bodů. Nejšťastlivějším se nakonec stal Matěj Kohut ze 7. A, druhé místo vybojoval Roman Koloničný z 6. A, a třetí místo zůstalo pro Víta Hrubiše z 8. B.

Všem žákům, kteří se zúčastnili, gratulujeme a přejeme další krásné chvíle při ping-pongu nejen o přestávkách.

Marek Veselka

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI