Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola

recyklohraní

RECYKLOHRANÍ

Jako každý rok, jsme se i letos zapojili do programu Recyklohraní, ve kterém sbíráme body, abychom si mohli objednat nějaké zajímavé ceny.

S naší 9.A třídou jsme se zhostili úkolu nakreslit a zmapovat cestu, kde máme naše sběrné místa elektrospotřebičů, baterií a jiných nepotřebných spotřebičů ve škole i v obci. Žáci plnili úkol s radostí a pečlivostí. Nejprve jsme si ujasnili, kde všude červené kontejnery máme, abychom mohli vytvářet mapku. Poté si děti rozdělili úkoly a začali tvořit. Některá děvčata se podílela [… celý článek]

OD TABLETŮ KE KNIHÁM

Děkujeme rodičům a přátelům školy, kteří nám darovali přečtené, nepotřebné knihy, které rozšíří fond naší školní knihovny a nově vzniklého koutku ,,Knihoráje“.

Tento projekt vzbudil u dětí a rodičů velký ohlas. Můžeme říct, že byl úspěšný, neboť děti se souhlasem rodičů přinesly a stále přinášejí spoustu zachovalých, použitých i nových knih.

Mezinárodním dnem darování knih, který si celý svět od roku 2012 připomíná 14. února, obohatíme školní knihovnu těmito darovanými knihami, které jsme označili jako ,,DAR“ (D). Knihy budou [… celý článek]

Věnuj mobil

Věnuj mobil

Recyklohraní aneb Ukliďme si svět spolu se společností Asekol vyhlašuje nový, již 8. ročník kampaně ,,Věnuj mobil“ Jako minulý rok, opět získáme za každý odevzdaný mobilní telefon 3 body na náš účet v programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět.

V minulém roce jsme si za získáné body ve sběru mobilů, baterií a splnění různých aktivit mohli objednat ekofoťák J

Akce probíhá do 31. ledna 2017. Prosíme, jestli máte doma nepotřebné a staré mobily, doneste je do školy do [… celý článek]

7.schůzka ekotýmu

 • SCHŮZKA EKOTÝMU
 • Ve středu 10.1.2018 proběhla naše v pořadí již sedmá schůzka ekotýmu. Byla svolána 3VH v rámci vyučování. Letos nás čeká další obhajoba titulu ekoškola a my již pilně pracujeme na splnění cílů a bodů naší obhajoby.

  Připomněli jsme si, jak probíhala naše minulá obhajoba. Prošli jsme si spolu klady a zápory z minulých let a snažili jsme se zhodnotit, v čem jsme se zlepšili a připomněli jsme si, na čem je ještě potřebujeme zapracovat.

  Zhodnotili jsme, jak pracují jednotliví žáci, na [… celý článek]

  1 z 1412345...10...Poslední »
  HELP DESK - Hlášení problémů
  Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI