BŘEZNOVÝ TURNAJ V MINIHÁZENÉ

V pátek 15. 3. 2024 se uskutečnil druhý ročník turnaje v miniházené. Turnaje se zúčastnili žáci 1. – 4. tříd naší školy. Celkově se sešlo 12 družstev, přičemž každé družstvo se skládalo z žaků dané třídy. Nejprve si hráči vyslechli úvodní pravidla turnaje, poté proběhla rozcvička a šlo se na věc! 

Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií, tzn., v I. kategorii si proti sobě zahráli žáci 1. – 2. tříd (hrací čas byl stanoven na 8 minut) a v II. kategorii si proti sobě zahráli žáci 3. – 4. tříd (hrací čas byl stanoven na 12 minut).

Výsledky I. kategorie (žáci 1. – 2. tříd):

 1. místo = 2. A
 2. místo = 2. C
 3. místo = 2. B
 4. místo = 1. A
 5. místo = 1. C
 6. místo = 1. B

Výsledky II. kategorie (žáci 3. – 4. tříd):

 1. místo = 4. B
 2. místo = 3. A
 3. místo = 4. A
 4. místo = 3. B
 5. místo = 4. C
 6. místo = 3. C

Letošním vítězem I. kategorie se stala třída 2. A, která během celého turnaje ani jednou neprohrála. Vítězem II. kategorie se po velmi strhujícím finále, které nabídlo opravdu kvalitní podívanou stala třída 4. B.

Nejlepší týmy si odnesly putovní poháry a terče do tříd, každá třída dostala také diplom a drobné odměny.

Gratuluji vítězům a všem zúčastněným patří obrovská pochvala za bojovnost a hru fair play!

Josef Michálek