ŠACHOVÝ TURNAJ ŘEPIŠTĚ

Ani letos, 20. března 2024 žáci naší školy nevynechali každoroční šachový turnaj škol z regionu Slezská brána, jenž se opět konal v Řepištích. Jednalo se o šachový turnaj jednotlivců, kterého se zúčastnilo téměř 60 nadaných šachistů, kteří na šachovnicích změřili své síly. Turnaj byl nově rozdělen pouze do 2 kategorií – chlapci a dívky, přičemž celkově se hrálo 6 kol, tzn., žáci mohli maximálně získat 6 bodů.

Turnaje se zúčastnili:

Karolína Vitásková (5. B) – zisk 4 bodů, 4. místo

Renáta Vitásková (3. A) – zisk 3,5 bodů, 6. místo

Elen Stalmachová (3. B) – zisk 3 bodů, 10. místo

Tom Pánek (3. A) – zisk 3 bodů, 16. místo

Jan Jann (3. A) – zisk 3 bodů, 19. místo

Štěpán Dorociák (4. C) – zisk 3 bodů, 20. místo

Vojtěch Pálenič (5. A) – zisk 3 bodů, 22. místo

Tímto bych jim rád poděkoval za vzornou reprezentaci naší školy. 

Podrobnější informace a další fotografie naleznete na stránce https://chessfm.cz/

Josef Michálek