Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > BÝT MÁMOU JE TEN NEJTĚŽŠÍ A ZÁROVEŇ NEJKRÁSNĚJŠÍ OSUD NA SVĚTĚ

BÝT MÁMOU JE TEN NEJTĚŽŠÍ A ZÁROVEŇ NEJKRÁSNĚJŠÍ OSUD NA SVĚTĚ

Ve středu 4. května 2022 vystoupily děti z pěveckého sboru Klíček a sólisté Cara pro místní seniory u příležitosti Dne matek. Děti si připravily krásné vystoupení plné lidových i moderních písní, dvě básně a také dvě sólové skladby na klavír. Během celé akce panovala velice příjemná atmosféra, viděli jsme samé milé tváře, které se během našeho vystoupení ještě více rozzářily. Děkujeme všem dětem za pečlivou přípravu, krásný koncert a těšíme se na další společná vystoupení.

Táňa Farná, Anna Kajzarová, Ivona Lemon

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI