Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > ČEPS FLORBALOVÝ TURNAJ

ČEPS FLORBALOVÝ TURNAJ

Naši malí sportovci z 3. – 5. třídy si zahráli v posledním týdnu hned dva turnaje ve florbalu. Nejprve v pátek 2. listopadu sehráli svá utkání v rámci Čeps florbalového turnaje proti ostatním přihlášeným školám. Ve skupině si naši borci počínali nejprve velmi dobře a po prvních dvou výhrách nad Nošovicemi a 7. ZŠ F-M to vypadalo na prvenství ve skupině. Poté ale ve druhém kole se stejnými soupeři zaváhali s Nošovicemi a až následná výhra nad sedmičkou a prohra Nošovic jim zajistila první místo ve skupině a možnost si zahrát finále s vítězem druhé skupiny.

Do zápasu s Kozlovicemi, které vyhrály druhou skupinu, vstoupil náš tým vedením 3: 0, nakonec ovšem náskok neudržel a prohrál 6:3. Což znamená, že obsadil nakonec druhé místo a jen těsně mu unikl postup do Ostravy.

Naši školu reprezentovali: Daniel Strnadel. Stanislav Novotný, Jakub Gardoš, Rostislav Andrle, Roman Koloničný, Štěpán Pálenič, Adam Rusňák a Viktorie Šebestová

Marek Veselka

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI