Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > OKRESNÍ KOLO ASŠ VE FLORBALU

OKRESNÍ KOLO ASŠ VE FLORBALU

Hned v pondělí 5. listopadu se náš tým utkal v boji o postup do okresního kola s týmy z Palkovic a Kozlovic. Systém byl dvoukolový, hrál tedy každý s každým dvakrát. Naši žáci porazili hned na úvod Palkovice 4 : 2, poté si poradili i s týmem z Kozlovic, který porazili 3 : 1. Následná výhra s Kozlovicemi 5:0 zajistila našemu týmu postup do okresního kola, které se bude konat 20. listopadu na 1. ZŠ ve Frýdku-Místku. Přejeme našim žákům mnoho štěstí.

Náš tým reprezentovali tito žáci: Daniel Strnadel. Stanislav Novotný, Jakub Gardoš, Rostislav Andrle, Roman Koloničný, Štěpán Pálenič, Adam Rusňák a Viktorie Šebestová, Marek Šrubař a Jakub Klanica

Marek Veselka

 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI