Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Drogy v dospívání aneb co na to deváťáci

Drogy v dospívání aneb co na to deváťáci

9.3.2018 proběhla v devátých ročnících preventivní lekce zaměřená na problematiku zneužívání návykových látek mládeži.  Ve spolupráci s Poradnou pro primární prevenci  Ostrava jsme pro žáky připravili zajímavou lekci, ve které se dozvěděli podrobné informace o legálních a nelegálních drogách, o právním řádu v ČR ohledně drogové problematiky. Lektorem byl ředitel poradny, p. Bc.Velička Tomáš, který zajímavým a poutavým způsobem erudovaně vedl diskusi. Program byl součásti školního preventivního programu a podpořen v rámci projektu MSK v oblasti prevence ve školním roce 2017/18.HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI