Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > FLORBAL – OKRESNÍ KOLO

FLORBAL – OKRESNÍ KOLO

Dne 22. ledna se v paskovské sportovní hale konalo okresní kolo ve florbalu, do kterého se probojoval i náš tým chlapců z 8. – 9. ročníku. Celkem se na hrací ploše postupně potkalo pět týmů a každý hrál s každým. Vyrovnaná utkání se přenesla i do závěrečného hodnocení. Naši chlapci se bohužel chytli až v samém závěru, a tak po skončení turnaje měli na svém kontě jen jednu výhru. Nicméně stejně na tom byla další dvě družstva, a tak rozhodovala minitabulka. Vzhledem ke skóre nakonec vyšel „černý Petr“ právě na naše družstvo a skončilo na pátém místě, kdy je od třetího místa dělily jen dva vstřelené góly navíc. Škoda. Na výkonu se určitě projevila i absence některých hráčů z důvodu nemoci, ale zbytek týmu dělal vše proto, aby uhráli co nejlepší výsledek, za což jim patří díky.

Naši školu reprezentovali tito chlapci: Marek Šulc, Matyáš Ochman, Jiří Leščinský, Martin Sonnek, Ondřej Stříž, Jakub Velčovský, Jakub Růžička, Petr Gřunděl, Marek Pěgřím.

Děkuji za reprezentaci školy.

Marek Veselka

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI