FLORBAL V PASKOVĚ

V pondělí 25. dubna se vybraní chlapci z 6. – 9. tříd zúčastnili florbalového turnaje v Paskově. Jelikož se jednalo o turnaj pro chlapce 8. – 9. tříd, byl pro nás turnaj velmi náročný, protože náš tým byl složen především z mladších žáků (6. – 7. tříd).

Tato převaha byla znát především v prvních dvou zápasech, kdy jsme vyprodukovali pouze dvě střely na branku. Věděli jsme, že konkurence je opravdu velká a nad naše síly, a tak jsme si řekli, že si zbytek turnaje užijeme a uvidíme, zda alespoň jednoho soupeře překvapíme a zvítězíme. A přesně to se povedlo v předposledním zápase, kdy jsme porazili Gymnázium P. Bezruče 2:0, po brankách Matěje Čuboně a Matěje Audyho. Alespoň tato jedna výhra pro nás byla velkým úspěchem.

I když nám celkově turnaj nevyšel dle našich původních představ, chtěl bych poděkovat všem chlapcům, kteří nás reprezentovali. Byli to: Matěj Audy, Rostislav Švrček, Tomáš Kurečka, Jakub Nevrlý, Marek Šrubař, Matěj Čuboň, Adam Štefek, Honza Kosiba, Samuel Koždoň, Vít Holinka, Josef Ošťadál a David Brenkus.

Martin Theuer