FLORBALOVÝ TURNAJ V PASKOVĚ

Dne 29. 2.  se na škole v Paskově uskutečnil florbalový turnaj pro žáky 3. – 5. ročníku. Do turnaje se celkem přihlásilo 6 týmů z regionu Slezské brány – ZŠ Paskov, ZŠ Raškovice, ZŠ Václavovice, ZŠ Sedliště, ZŠ Vratimov TGM a ZŠ Vratimov Datyňská. Hrálo se systémem každý s každým, přičemž jeden zápas trval 12 minut hrubého času. 

Po zahajovacím nástupu se již začalo hrát a žáci naší školy si vedli velmi dobře. Nejprve remizovali se Sedlišti 1:1, poté zvítězili s domácím Paskovem 6:3 a Vratimovem Datyňskou 4:0. Bohužel dva rozhodující zápasy byly totožné a prohráli jsme je. V obou jsme necelou minutu před koncem vedli a nakonec prohráli. S Václavovicemi 2:3 a Vratimovem TGM také 2:3. 

I přes dva nepovedené zápasy jsme uhájili 3. místo, a tak stál tým z Raškovic opět na stupních vítězů. 

Velké poděkování za nasazení a skvělé výkony patří těmto žákům: Samuelu Gardošovi, Adamu Haratekovi, Štěpánu Ševčíkovi, Michalu Pěgřímovi, Vladislavu Krausovi, Vilému Vykoukalovi, Izabele Ruprechtové a Vojtěchu Páleničovi.

Martin Theuer