FUTSALOVÁ LIGA

Futsalová liga – 8. a 9. třída

Dne 10. 11. 2022 se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili 1. kola futsalové ligy v naší víceúčelové hale v Raškovicích. V tento den je čekala 2 utkání proti školám: ZŠ Jana Šoupala Ostrava – Poruba a Biskupské gymnázium v Ostravě.

První utkání odehráli proti ZŠ Jana Šoupala, která je mimochodem sportovní fotbalovou základní školou převážně pro Baník Ostrava. Kluci hráli na hranici svých sil, přesto prohráli 9:4. Druhé utkání se neslo v opačném duchu. Kluci Biskupské gymnázium porazili 13: 3 a postupují do dalšího kola, kde se utkají s týmy ZŠ svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí a ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín. Opět z tohoto kola postupují dva nejlepší týmy.

Futsalová liga – 6. a 7. třída

Dne 15. 11. 2022 se žáci 6. a 7. tříd zúčastnili 1. kola futsalové ligy v naší víceúčelové hale v Raškovicích. V tento den je čekala 2 utkání proti školám: ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín a ZŠ Jana Šoupala Ostrava – Poruba. První utkání jsme se statečně drželi proti ZŠ Jana Šoupala Ostrava – Poruba, když jsme po prvním poločase ještě vedli 2:1. Poté jsme ale nedokázali držet tempo a nakonec jsme prohráli 6:2. Druhé utkání s Hlučínem bylo velice vyrovnané a ještě 3 minuty do konce jsme vyhrávali 3:2. Nakonec jsme museli přetrpět porážku 3:4, když jsme nezvládli poslední 2 minuty hry.

Jan Sonnek