Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > HALOVÝ FOTBAL

HALOVÝ FOTBAL

Žáci 6. – 7. ročníku se dne 20. listopadu účastnili halového fotbalového turnaje na 7. ZŠ ve Frýdku-Místku. Kluci se postupně utkali s dalšími třemi týmy. Čtvrtou základní školu porazili 1:0, následovala remíza 1:1 se 6. ZŠ a na konec „rozstříleli“ tým Starého Města vysoko 6:0. Nicméně se museli strachovat až do posledního zápasu, kde na jejich postup útočila domácí „základka“. Postup se nakonec zdařil a naši kluci vyhráli o skóre, kdy rozhodl jediný vstřelený gól.

Kluci si tímto vítězstvím zajistili postup do okresního kola, které proběhlo dne 28. listopadu. Zde se již utkalo celkem 6 týmů, které byly rozděleny do skupin. Tady bohužel naši borci selhali a po porážkách ve skupině s týmem 5. ZŠ vysoko 8:0 a další porážkou od ZŠ Hukvaldy 3:0 nakonec ve skupině obsadili poslední místo. Poté je ještě čekalo utkání o konečné umístění a i zde selhali a prohráli s týmem z Jablunkova 3:1.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Martin Matloch, Filip Čapčuch, Marek Pokorný, Vojtěch Ochman, Tomáš Velčovský, Michal Babulík, Robin Foldyna, Petr Jeník a Šimon Ochman. Děkujeme za výkon a reprezentaci.

Dne 22. listopadu se konal halový fotbal také pro starší žáky naší školy. Kluci z osmiček a devítek postupně změřili síly s dalšími čtyřmi týmy. Skvěle předvedená hra bohužel nebyla po zásluze odměněna a kluci obsadili čtvrté místo, když prohráli „smolným“ gólem od týmu ze 4. ZŠ, taktéž 1:0 s týmem z 6. ZŠ. Následovala porážka s družstvem z gymnázia Petra Bezruče a nakonec vítězství 5:0 nad chlapci ze Starého Města. Za předvedenou hru musíme chlapcům poděkovat, ale bohužel nedokázali vstřelit i z vyložených šancí branku a poté inkasovali zbytečné góly.

Naši školu reprezentovali: Jiří Leščinský, Václav Koloničný, Matyáš Ochman, Marek Šulc, Jiří Staroba, Ondřej Pohludka, Martin Sonnek. Díky za reprezentaci školy.

Marek Veselka

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI