Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA 2018/2019

OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA 2018/2019

Dne 20. listopadu 2018 změřili své znalosti i schopnosti pracovat se svým mateřským jazykem nejlepší češtináři naší školy. Ve dvouhodinové olympiádě (letos 45. ročník) soutěžilo celkem 16 žáků z 8. a 9. ročníku. Testovala se mluvnice i zpracování slohové práce na téma „Co všechno umí světlo“. Komise složená z učitelů českého jazyka rozhodla o výsledcích takto:

1. místo: Jaroslava Pavelková (9. A)
2. místo: Vendula Carbolová (8. A)
3. místo: Tomáš Vančura (9. B)

Děkujeme dětem za účast, umístěným gratulujeme a Jaroslavě Pavelkové přejeme do okresního kola mnoho štěstí.

  

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI