Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > LYŽAŘSKÝ KURZ NA OPÁLENÉ

LYŽAŘSKÝ KURZ NA OPÁLENÉ

Nejprve nám počasí nepřálo a tak, kvůli nedostatku sněhu musel být lyžařský kurz odložen. Nakonec se počasí přeci jen umoudřilo a zima nám ukázala pravou sněhovou nadílku, vhodnou k lyžováni ve Ski Areálu Opálená. Sněhu bylo dost, tak se lyžování, na který se děti již těšily, mohlo uskutečnit.

Školička má za sebou týdenní lyžařský kurz, kterého se zúčastnily děti ze třídy Včeliček a Motýlků. Výuka probíhala v malých skupinkách, a tak byla dětem poskytnuta individuální péče. Poslední den kurzu, 2.února 2018, byl věnován dětským závodům, předávání medailí, diplomů a děti tak měli možnost předvést rodičům, co vše se naučily.

Počasí na poslední závodní den, bylo úžasné. Svítilo krásně sluníčko, azurové nebe, spokojené děti, usměvaví rodiče, to vše přidalo ke skvělé náladě a spokojenosti všech.

Děkujeme instruktorům ze Ski Areálu Opálená za skvělou organizaci a již nyní se těšíme na další shledání.

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI