Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > MISTROVSTVÍ ŠKOLEK

MISTROVSTVÍ ŠKOLEK

Úterní dopoledne 30. ledna 2018, bylo věnováno prvnímu mistrovství školek v rámci regionu Slezská brána. Pořadatelem se stala ZŠ a MŠ Raškovice. Akce se zúčastnilo sedm školek – MŠ Paskov, MŠ Řepiště, MŠ Sviadnov, MŠ Šenov, MŠ Žabeň, MŠ Raškovice a MŠ Vyšní Lhoty.

Děti přivítal pan starosta Raškovic Jirka Blahut, předseda Slezské brány Petr Baďura a naše paní ředitelka Hana Kachtíková. Společně dětem popřáli mnoho úspěchů při soutěži. S organizací pomáhaly žáci osmých tříd, připravili si pro děti stanoviště a ujali se jednotlivých školek. Pro děti bylo připraveno celkem 11 stanovišť. Závodily ve slalomu, štafetě, střelbě na cíl, hodu do brány, atd.

Děti z MŠ Raškovice se umístili na krásném 6. místě. Všechny školky obdržely účastnický list, děti si domů odnesly medaile a první tři družstva získaly poháry.

Děkujeme za skvělou organizaci a již nyní se těšíme na příští ročník.

Pořadí školek:

  1. místo – MŠ Paskov
  2. místo – MŠ Řepiště
  3. místo – MŠ Sviadnov
  4. místo – MŠ Šenov
  5. místo – MŠ Žabeň
  6. místo – MŠ Raškovice
  7. místo – MŠ Vyšní Lhoty

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI