Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > LYŽOVÁNÍ NA ZLATNÍKU

LYŽOVÁNÍ NA ZLATNÍKU

Zima již pokročila a my se rozhodli využít možná poslední šanci k tomu, abychom si zalyžovali. Proto se zájemci z řad dětí vydali v úterý 12. února na blízkou sjezdovku na Zlatníku, kde společně strávili dopoledne plné lyžování. Svah sice nebyl v úplně nejlepší kondici, počasí nám taky plně nepřálo, ale děti si lyžování určitě užily a zdravé i plné zážitků se vracely spokojené domů. Kdo byl znaven nebo si chtěl odpočinout, navštívil bufet, kde si mohl dát teplý čaj a drobné pochutiny, které dětem s úsměvem připravila paní Růžena Blahutová. Jako doprovod a pomoc při lyžování, nazouvání bot a lyží byli přítomni pan David Merta a pan učitel Veselka.

Velký dík patří obci Raškovice, jež poskytla auto, které dětem odvezlo a přivezlo lyže, hůlky a boty. Moc děkujeme.

A kdo ví, možná ještě letos někam vyrazíme. 🙂

Marek Veselka

  

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI