Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > MCDONALD´S CUP

MCDONALD´S CUP

Jako každý rok i letos se uskutečnil již 22. ročník McDonald´s cupu. Turnaj se letos konal v naší sportovní hale a účastnilo se jej celkem 5 družstev z okolí Frýdku-Místku.

Turnaj se hrál systémem každý s každým, což je nejspravedlivější způsob hry.

Celého klání se zúčastnili žáci 4. – 5. ročníku ze ZŠ Sedliště, Chlebovice, Baška, Kozlovice a Raškovic.

Naše družstvo postupně porazilo všechny týmy, a nakonec se o celkové prvenství utkalo s týmem z Kozlovic. Ani tento zápas nerozhodl o celkovém vítězi, jelikož skočil smírně 1:1. O postupu rozhodlo až celkové skóre, kde nás bohužel Kozlovice trumfly a odnášejí si tak první místo a postup do okresního kola. Náš tým skončil na krásném druhém místě a třetí bylo družstvo ze Sedlišť.

Děkuje našim reprezentantům za účast a dobrý výsledek. Za náš tým nastoupili tito borci: brankář Jakub Gardoš, Marek Michna, Giannis Tsitzas, Daniel Strnadel, Rostislav Švrček, Michal Ručka, Jan Popelka, Adam Rusňák, Matěj Audy, Viktor Mach a Rostislav Andrle.

Tým koučoval pan Michna, děkujeme.

Marek Veselka

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI