MCDONALD’S CUP

I letos se žáci prvního stupně zúčastnili fotbalového turnaje s názvem McDonald’s Cup. Přihlásili jsme obě kategorie, v úterý hráli starší žáci (4. – 5. třída) a ve středu mladší žáci (3. třída).

A jak to letos dopadlo?

Starší žáci ve složení: Samuel Gardoš, Jan Šebesta, Šimon Suszka, Václav Vochala, Izabela Ruprechtová, Vilém Vykoukal, Vojtěch Kejdana a Michal Pěgřím skončili na pěkném 3. místě.

Mladším žákům ve složení: Tobiáš Krella, Adam Blabla, Kryštof Mikuš, Samuel Thomas Svitek, Jan Žáček, Renáta Vitásková, Filip Minarčík, Vojtěch Švrček a Jan Dias jen těsně unikl postup do okresního finále a nakonec se museli spokojit s krásným 2. místem.

Oba turnaje měly dobrou úroveň a naši žáci se rvali o ty nejvyšší příčky. Nezbývá než jim poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy a těšit se na příští ročník.

Josef Michálek