NOMINAČNÍ ŠKOLNÍ KOLO NA LETNÍ OLYMPIÁDU V DOBRÉ V INLINE BRUSLENÍ

Dne 29. 4. 2024 jsme uspořádali školní kolo v soutěži: INLINE BRUSLENÍ. Školní kolo bylo součástí nominace pro raškovickou výpravu na Letní olympiádu dětí v Dobré, kde již proběhne 3. ročník. Soutěže se zúčastnilo 5 bruslařů: Barbora Novotná, Stela Bonková, Jiří Aleš, Samuel Muras, Radek Čompa a jistý postup si již zajistil z loňského roku Jakub Nevrlý. Ve školním kole zvítězil Radek Čompa (7. C) a na 2. místě se umístila Stela Bonková (8. A). Spolu s Jakubem Nevrlým (7. A) si tito tři bruslaři zajistili účast na olympiádě. 

Konečné pořadí školního kola

  1. Radek Čompa (7. C)
  2. Stela Bonková (8. A)
  3. Barbora Novotná (8. A)
  4. Samuel Muras (7. C)
  5. Jiří Aleš (8. A)

Chtěli bychom pogratulovat všem bruslařům, kteří se přihlásili do školního kola a jen účast těchto žáků a žákyň byla přínosem do dalších ročníků. 

Tělocvikáři