Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > OSLAVA DNE DĚTÍ

OSLAVA DNE DĚTÍ

Páteční den 1.6. 2018 v mateřské škole, byl trochu odlišný od těch obvyklých. Slavili jsme totiž společně svátek všech dětí. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo, a tak nám nic nebránilo, abychom slavili na zahradě MŠ.

Všechny třídy (Broučci, Včeličky a Motýlci) se sešly na školní zahradě, kde na děti čekalo překvapení. Paní učitelky připravily dopoledne plné zábavy, her a překvapení. Děti přišel pozdravit úžasný a velmi oblíbený Klaun. Společně s Klaunem a paní učitelkami si děti zatančily, zacvičily, chytaly bubliny, házely si s balonky, kreslily vodovými barvami, křídami, prošly společně slalomem, prolézaly tunelem odvahy, házely na cíl, nosily vodu kohoutkovi, skákaly v pytli a podobně.

Zahradou se tak linula nejen hudba, ale především radostný smích dětí. Oslava se vydařila a odměnou pro všechny děti k jejich svátku byl sladký nanuk.

 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI