PODZIMNÍ SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2023

Ve dnech 25. – 27. 9. 2023 proběhlo již tradičně naše sportovní soustředění na Višňovce. Soustředění se účastnily vybrané děti ze sedmých, osmých a devátých tříd, které pravidelně reprezentují naši školu ve sportu. Celkem jsme měli na soustředění 25 dětí. Děti se účastnily různých soutěžních her, učily se spolupracovat v týmech, které se jim neustále měnily. Ukázalo se, že vítěznými týmy se stávaly děti, které dokázaly lépe spolupracovat a dohodnout se na taktice.

FOTKY: https://www.rajce.idnes.cz/telocvikariraskovice/album/2023-09-25-27-sportovni-soustredeni-na-visnovce

Užili jsme si také večerní hry, kdy jsme navštívili Prašivou a po cestě jsme plnili různé úkoly. Děti si vše užily a mají opět spoustu nových zážitků. Všude na cestě nás pronásledoval medvěd, který nutil děti se neustále schovávat.

Kromě sportovních her, měly děti také různé úkoly na zdravovědu, terénní práce, otázky ze současného i historického sportu.

Počasí nám přálo, bylo neskutečně teplo, sluníčko nás provázelo celé tři dny. Navštívili jsme také hřiště ve Vyšních Lhotách, zahráli si pokládanou a basketbal.

Chtěli bychom dětem moc poděkovat za účast, za skvělé zážitky a za perfektní chování během celého sportovního soustředění. Dodržovaly vše, na čem jsme domluvili a rovněž se chovaly týmově. Navzájem si pomáhaly.

Celkovými vítězi našeho soustředění se stali:

V kategorii chlapců vyhrál s přehledem Albert Vykoukal z 8. A, druhé místo obsadil Marek Šrubař z 8. A a na třetím místě skončil Matěj Audy z 9. B.

V kategorii dívek vyhrála Barbora Novotná z 8. A, na druhém místě se umístila Barbora Grześová z 9. B a třetí místo obsadila Dorota Skotnicová ze 7. C.

Děkujeme a již se těšíme na jaro, kdy bude další sportovní soustředění.

Za tělocvikáře Markéta Juřicová a Jan Sonnek