Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > POHÁR ROZHLASU

POHÁR ROZHLASU

Dne 9. května se naše škola vydala změřit síly s ostatními školami na Pohár rozhlasu. Jedná se o atletickou akci, kterou zaštiťuje atletická federace České republiky. Výsledky jsou měřeny elektronicky a jedná se vlastně o celkové atletické závody. Letos se závodilo v běhu na 60 m, běhu 600 – 1500 m dle věku účastníka, hodu dalekém, skoku vysokém i dalekém, vrhu koulí a následně na závěr proběhla štafeta 4×60 metrů.

Naše škola změřila síly převážně s městskými školami. Holky a kluci bojovali statečně a nic nevypustili. Nakonec jsme obsadili v mladší kategorii chlapců a dívek celkové čtvrté místo. Brambory získaly i starší dívky a naši starší chlapci skončili šestí. Celkově se dá říci, že celé klání bylo úspěšné, byť jsme medaili nezískali.

Gratulujeme všem reprezentantům za skvělé výkony i v nevlídném počasí.

Marek Veselka

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI