Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > POZNÁVÁME EDUARDA ŠTORCHA S ALBATROSEM

POZNÁVÁME EDUARDA ŠTORCHA S ALBATROSEM

Při prohlížení katalogu Albatrosu nás zaujala soutěž pro třídní kolektivy. Protože je 6. B aktivní, okamžitě souhlasila se zapojením do soutěže.

Splnit podmínky ale nebylo jednoduché. Museli jsme sehnat co nejvíce různých vydání knihy Eduarda Štorcha Bronzový poklad a také další díla tohoto spisovatele. Rozhodili jsme tedy sítě, hledali doma i u příbuzných, oslovili naše učitele a hlavně navštívili šest knihoven od Frýdku-Místku až po Český Těšín.

Úkoly jsme tedy splnili a teď jen čekáme, jestli budeme vylosováni a naše snaha bude oceněna. I kdybychom žádnou cenu nezískali, jsme rádi, že jsme poznali téměř celé dílo Eduarda Štorcha a mohli obdivovat krásné ilustrace Zdeňka Buriana.

Dana Bednářová a žáci 6. B

  

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI