Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > PROJEKT RAŠKOVICE: PUTOVÁNÍ ZA PRAŽMOVSKÝM POKLADEM 2022

PROJEKT RAŠKOVICE: PUTOVÁNÍ ZA PRAŽMOVSKÝM POKLADEM 2022

Dne 21. června 2022 se žáci 5. A ponořili v rámci výuky vlastivědy a českého jazyka do raškovického místopisu. Jejich starší spolužáci z 8. A si pro ně připravili 2. ročník projektového dopoledne o 10 stanovištích začínající u budovy školy s cílem dojít na pražmovskou Zlaň, kde museli nalézt ukrytý poklad.

Na každém stanovišti se páťáci seznámili s nějakou zajímavostí z dějin Raškovic a poté si vyzkoušeli různé aktivity – například osmisměrku, práci s textem, šifru, překážkový běh, vědomostní test o Beskydech či hod šiškou na cíl.

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI