Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > PRVNÍ ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO SOUSTŘEDĚNÍ VK RAŠKOVICE VE SPOLUPRÁCI S TJ FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

PRVNÍ ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO SOUSTŘEDĚNÍ VK RAŠKOVICE VE SPOLUPRÁCI S TJ FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

V rámci dobrých vztahů s konkurenčním týmem v soutěžích TJ Frenštát pod Radhoštěm jsme se rozhodli uspořádat dne 11. 3. 2019 ve víceúčelové hale v Raškovicích celodenní volejbalové soustředění pro věkové kategorie mladších (5. – 7. třída) a starších (8. – 9. třída) žákyň. Soustředění bylo vedeno kvalifikovanými trenéry; za TJ Frenštát pod Radhoštěm – Bohuslav Morávek a Jiří Mana a za VK Raškovice – Šárka Sonnková, Václav Sonnek a Jan Sonnek.

V rámci soustředění byl pro hráčky připraven seminář ohledně výživy pro sportovce, regenerace a posilování, který měla na starost kondiční trenérka a atletka ze zkušeností s mistrovstvím ČR – Petra Čaganová. Trenéři připravili pro hráčky náročný program, který nabídl dvě tréninkové jednotky. V dopolední části to byla technika individuálních herních činností („prsty“, „bagr“, podání, pádová technika), v odpoledním bloku jsme se zaměřili na herní aspekty hry (útok, obrana, podání, příjem) s kondičním tréninkem. V časovém harmonogramu jsme stihli odehrát dvě přípravná přátelská utkání mezi kluby v kategorii mladších i starších žákyň. Této velmi povedené akce se zúčastnilo 34 hráček (16 hráček z VK Raškovice a 18 hráček z TJ Frenštát pod Radhoštěm).

Tímto bychom chtěli poděkovat TJ Frenštát pod Radhoštěm za výbornou spolupráci, paní ředitelce ZŠ Raškovice Mgr. Haně Kachtíkové za uvolnění našich žákyň ze školní výuky, za poskytnutí haly v dopoledních hodinách a za zajištění obědů ve školní jídelně pro tým TJ Frenštát pod Radhoštěm a organizátory. Děkujeme všem organizátorům, trenérům a fotografům, kteří toto volejbalové soustředění pomohli dovést k úspěšnému zakončení dne. 

Jan Sonnek, trenér starších žaček VK Raškovice 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI