Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > RECITACE 1. STUPEŇ – OKRSKOVÉ KOLO

RECITACE 1. STUPEŇ – OKRSKOVÉ KOLO

V pátek 1. března 2019 se 8 dětí s paní učitelkou Muroňovou vydalo do Dobré. Na tamější základní škole se konalo okrskové kolo v recitaci žáků 1. stupně. Sjeli se zde žáci z okolních škol a účast byla opravdu veliká.

Poprvé se letos soutěžilo v 0. kategorii, kterou reprezentovali prvňáčci. Když odrecitovali děti další 1. a 2. kategorie, nastalo vyhlašování. Do okresního kola postupují vždy dva nejlepší z kategorie.

Letos se na nás konečně usmálo štěstí a my jsme zpět do školy přivezli 2 diplomy. Našimi nejúspěšnějšími byla děvčata Daniela Nováková z 1. A a Viktorie Gavlasová ze 3. A. Danielka získala hezké 3. nepostupové místo a největší radost nám udělala Viktorka, která v 1. kategorii zvítězila a postupuje do okresního kola.

Děkujeme všem dětem za reprezentaci a Viktorce budeme 20. března držet pěsti.                                                                  

Markéta Muroňová

 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI