Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > SBOR CARO NATÁČEL VIDEOKLIP

SBOR CARO NATÁČEL VIDEOKLIP

Oslovila nás kapela M&333, která má rozpracovaný hudební projekt pro Malawi, jednu z nejchudších zemí světa. Požádali nás, abychom se s nimi podíleli na jedné skladbě do připravovaného CD. Kamerové záběry z nahrávacího studia budou použity do videoklipu k této písničce.

Nahrávali jsme 28. 2. ve studiu Mroš v Ostravě a myslím, že se nám to opravdu povedlo, i když času na nazkoušení nebylo moc. Byly totiž jarní prázdniny. Zvukař i producent byli spokojeni, protože děti byly dobře připravené. Po zvukových nahrávkách jsme si užívali natáčení pro videoklip a focení. Jedno vím určitě, skladba je to docela hezká a líbivá, tak se snad uchytí v médiích. Muzikanti chovali k dětem velice hezky, byli celkem zábavní a povzbuzovali děti po celou dobu. 

Termín křtu videoklipu prozatím nevíme, ale určitě bude u toho celý sbor CARO a zazpíváme si spolu s kapelou M&333.  

Anna Kajzarová

 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI