ROZTANČENÁ ŠKOLA

Předprázdninové dny 8. a 9. únor 2024 patřily v naší škole tanci! Paní lektorka roztančila skutečně všechny žáky i některé pedagogy. V rytmu hudby jsme se houpali napříč ročníky od 3. do 8. třídy.

Děti jak z 1., tak 2. stupně, měly jedinečnou možnost naučit se základní kroky hned několika tanců – samby, valčíku a cha-chy  a rovněž spolupracovat s tanečním partnerem.

Celou hodinu se děti vlnily v rytmu hudby a s většími či menšími obtížemi zvládaly taneční kreace, naštěstí všichni s úsměvem a s nadšením.

Moc děkujeme skvělé paní lektorce, že zvládla ukočírovat a zaujmout většinu našich dětí.

Věříme, že tato taneční a pohybová výchova nebyla v Raškovicích naposledy a budeme se zase těšit na další roztančené dny! 😊

Markéta Juřicová