Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ A SOUTĚŽ

TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ A SOUTĚŽ

Ve dnech 8. a 9. dubna se dívky z tanečního kroužku paní učitelky Terezy Muroňové zúčastnily tanečního soustředění, které se konalo v krásné přírodě na chatě na Zlatníku. Během těchto dvou dnů se hlavně připravovaly na svou první taneční soutěž, která proběhla 13. 4. v Příboře. Mezi tréninky si například dodělávaly drobné úpravy na svých kostýmech nebo trávily čas venku. Večer proběhlo opékání párků i sdílení zážitků.

Taneční soustředění splnilo svůj účel, neboť si dívky ze sobotní soutěže dovezly zlatý pohár za krásné 1. místo, jelikož ve své kategorii neměly žádnou konkurenci 🙂 .

Dívkám moc děkuji za jejich snahu a píli.

Držte nám palce na další taneční soutěže, které nás v následujících týdnech ještě čekají.

Tereza Muroňová

      

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI