Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > VELIKONOČNÍ MINIVOLEJBALOVÝ TURNAJ

VELIKONOČNÍ MINIVOLEJBALOVÝ TURNAJ

V úterý 16. 4. se raškovičtí volejbalisté a volejbalistky, žáci a žačky ZŠ Raškovice, zúčastnili velikonočního turnaje v barevném minivolejbale. Turnaj se konal od 9.30-13.30 na 6. ZŠ ve Frýdku -Místku.

Celkem se turnaje zúčastnilo cca 130 dětí ze základních škol na Frýdecko-Místecku. Hrálo se v pěti barevných kategoriích. V nejmladší žluté (přehazovaná dvojic), určené pro 1. – 2. třídu, obsadili Patrik Janoušek a František Felcman 4. místo ze 14 týmů-dvojic.

V kategorii oranžové (odbití prsty po vlastním nadhozu) jsme měli zastoupení mezi 22 týmy dvěma družstvy. Dívky z 3. třídy Ema Bonková a Bára Novotná nedaly svým soupeřům šanci a získaly zlaté medaile, na 4. příčce se umístil náš smíšený pár Ema Surmová a Jakub Klanica.

V červeno-oranžové barvě hrály dívky ze 4. a 5. třídy. Lotka Pánková s Nelou Wczelkovou získaly bronzové medaile, na dvě Karolíny, Šamajovou a Václavkovou zůstala medaile bramborová z celkového počtu 12 družstev.

Klasický volejbal trojic s upravenými pravidly se hrál v barvě zelené a modré. V zelené barvě se umístila na 1. místě trojice Vendula Ožanová, Ema Bonková a Klára Klanicová z 6 družstev, v modré barvě trojice Dominik Dorociak, Matěj Kohut a Ema Babulíková si odvezli medaile stříbrné z 5 družstev.

Markéta Muroňová

       

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI