Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > VELKÉ FINÁLE V OSTRAVĚ – FLORBAL

VELKÉ FINÁLE V OSTRAVĚ – FLORBAL

Dne 19. dubna se v Ostravě – Dubině uskutečnilo velké finále florbalu pro základní školy v kategorii žáků 6. – 7. tříd. Naši borci prošli kvalifikací a mohli se tohoto turnaje zúčastnit. Systém probíhal v pavouku vyřazovacím způsobem. Hned na úvod jsme dostali ostravskou školu sídlící na ulici Zelené. Po skvělém začátku a vedení 2:0 padla na naše borce únava a začali kupit chyby, které vedly k vyrovnání. Poté soupeř přidal ještě dvě branky a vypadalo to, že už se kluci nechytnou, nicméně zabojovali a dostali se na rozdíl jediné branky. Poté opět skóroval soupeř a naši kluci již dokázali pouze snížit na konečný stav 5:4 pro ostravskou školu. Tento zápas znamenal konec dalším postupovým nadějím. Kluci si vyzkoušeli hru na turnaji a získali cenné zkušenosti. Pevně věřím, že příště již půjdeme dále.

Za tým Ráškáči hráli: Ondřej Pohludka, Matěj Rozehnal, Marek Pokorný, Michal Málek, Jiří Staroba a Filip Čapčuch. Děkujeme za reprezentaci školy.

Marek Veselka

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI