VYBÍJENÁ 4. A 5. TŘÍD

Letos na jaře se některé děti ze 4. a 5. ročníku zúčastnily dvou turnajů ve vybíjené.

Na první turnaj s názvem „ O velikonočního beránka“ jsme byli pozvání dne 3. 4. 2023 na ZŠ do Dobré. Celkem zde hrálo 6 škol. Proti sobě hrály děti z Bašky, Lučiny, Dobratic, Morávky, Dobré a Nošovic. Byly nalosovány hrací skupiny a my jsme bohužel dostali ty nejtěžší soupeře, domácí Dobrou a Bašku. Dětem se moc nedařilo, takže prohrály a pak je už čekal boj o konečné 5. místo s Lučinou a ten zvládly.

Druhým turnajem bylo okrskové kolo AŠSK, které se konalo ve čtvrtek 20. 4. 2023 v tělocvičnách ZŠ Palkovice. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 9 škol. Děti si nejprve zahrály s Dobrou a Palkovicemi, kde získali jednu výhru. A poté nastoupili proti Paskovu a Kozlovicím, kde opět jednou vyhráli. Odvezli si tedy z turnaje znovu 5. místo.

Naši školu na turnajích reprezentovali:

4. A Izabela Ruprechtová; 4. B Vilém Vykoukal; 5. A Jiří Kroča, Bořek Vochala, Nataniel Novák, Aleš Koláček, Samuel Haffner, Adam Štefek; 5. B Adéla Lajgotová, Apolena Zápotocká, Barbora Huječková, Matěj Čuboň, Jakub Žídek, Fabián Gardoš.

Mezi naše největší opory týmu patřili: na prvním turnaji Fabián Gardoš a na druhém turnaji Matěj Čuboň.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy.

Markéta Muroňová