Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > VYHODNOCENÍ HISTORICKÉ SOUTĚŽE

VYHODNOCENÍ HISTORICKÉ SOUTĚŽE

Počátek června, přesněji 4. červen 2018, přinesl očekávané výsledky soutěže Historie naší státnosti, která byla věnována událostem 1. světové války a 100. výročí vzniku samostatného Československa. Slavnostního vyhlášení vítězů se odehrálo v informačním centru za účasti odborné poroty:

Mgr. Hana Kachtíková – ředitelka školy

Mgr. Anežka Nitrová – kronikářka obce Raškovice

Marie Zemanová – Místní knihovna Raškovice

Roman Václavík – člen obecního zastupitelstva obce Raškovice

Komise neměla hodnocení prací vůbec jednoduché, jelikož se sešlo mnoho zajímavých příspěvků i výtvarných děl. Vědomosti, touha po poznání i umělecké cítění však nevyšlo nadarmo a všechno bylo dnes zúročeno a zaslouženě odměněno. Nejenže ocenění žáci obdrželi diplomy i věcné ceny, ale vybrané děti čeká ve druhé půli června také historická exkurze po stopách války. Je třeba kromě toho vyzdvihnout dvě třídy, které pro svůj zájem, nadšení a výborné výsledky pojedou na výlet v plném počtu, a to 3. B a 5. B. Za to patří velký dík nejen třídním paním učitelkám, ale všem učitelům, kteří se spolu se svými žáky zapojili a hlavně paní učitelce Mgr. Tereze Muroňové, jež tuto soutěž rovněž připravovala.

Výsledky soutěže jsou k dispozici zde:

        

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI