Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > ATLETICKÝ ČTYŘBOJ 1. STUPEŇ

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ 1. STUPEŇ

Dne 3. 6. se žáci 1. stupně zúčastnili atletického čtyřboje, který pořádali Dobrovolný svazek obcí Olešná a Region Slezská brána. Celkem se zapojilo 12 škol a více než 180 „atletů“. Žáci soutěžili jako jednotlivci, v týmu po třech za svůj ročník a také usilovali o nejlepší umístění jako škola. Soutěžilo se v těchto disciplínách: skok daleký, běh 60 m, hod míčkem a běh na 500 m.

Medailová umístění jednotlivců

U hodnocení jednotlivců se sečetly body podle umístění ve všech čtyřech disciplínách.

Ondřej Bulko – 1. místo v kategorii 1. tříd

Albert Vykoukal – 2. místo v kategorii 2. tříd

Marek Michna – 2. místo v kategorii 4. tříd

Jakub Gardoš – 3. místo v kategorii 4. tříd

Tomáš Burian – 1. místo v kategorii 5. tříd

Simona Blahutová – 2. místo v kategorii 5. tříd

Šimon Ochman – 3. místo v kategorii 5. tříd

Medailová umístění podle ročníků

  1. ročník – ve složení (Johana Ozga, Ondřej Bulko, Kryštof Ochman) – 2. místo
  2. ročník – ve složení (Barbora Novotná, Marek Šrubař, Albert Vykoukal) – 1. místo
  3. ročník – ve složení (Vilém Stříž, Michal Ručka, Adéla Laníková) se umístil těsně pod stupněm vítězů
  4. ročník – ve složení (Marek Michna, Jakub Gardoš, Veronika Opatrná) – 1. místo
  5. ročník – ve složení (Simona Blahutová, Tomáš Burian, Šimon Ochman) – 1. místo

Z celkového počtu dvanácti škol jsme s přehledem dosáhli na nejvyšší stupeň vítězů a posbírali všechny poháry. 🙂

Všem zúčastněným děkuji za mimořádné sportovní výkony:

Johana Ozga, Kryštof Ochman, Ondřej Bulko, Jan Rangl, Marek Šrubař, Albert Vykoukal, Barbora Novotná, Vilém Stříž, Michal Ručka, Adéla Laníková, Rostislav Švrček, Sára Kožušníková, Marek Michna, Jakub Gardoš, Veronika Opatrná, Simona Blahutová, Tomáš Burian, Ema Babulíková, Šimon Ochman.

Martin Theuer

       

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI