Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > VÝLET NA LYSOU HORU

VÝLET NA LYSOU HORU

Když jsem se osmáků zeptala, jak by chtěli oslavit Den dětí, ozvalo se, že půjdeme na Lysou. Nápad se mi líbil, přestože byl původně navržen jako vtip 😊. Vybrali jsme si pátek 3. 6. a měli jsme šťastnou ruku, protože nám počasí přálo, sluníčko svítilo a bylo krásně teplo.

Autobusem jsme dojeli na Zlatník a místními zkratkami postupně vystoupali až na louku pod vysílačem. To už jsme měli to nejtěžší za sebou a těšili se na nádherné výhledy, které nás nahoře čekají.  A opravdu jsme dohlédli až na slovenské Tatry.

Odpočinuli jsme si, občerstvili se, udělali pár fotek a vydali se na cestu zpět. Po žluté značce to bylo sice trochu krkolomné, ale všichni jsme to nakonec zvládli a při čekání na autobus jsme si pochvalovali, že se nám výlet vydařil.

Dana Bednářová

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI