VYSTOUPENÍ V OBECNÍKU KE DNI MATEK

„K čemu jsou holky na světě?

Aby nás měl kdo pohladit

a vyprávět nám pohádku.

Proto jsou tady maminky,

aby náš svět byl v pořádku.“

Pěvecký sbor Caro, jeho sólisté, klavíristé a recitátoři vystoupili v úterý 2.5. odpoledne v raškovickém Obecníku u příležitosti oslavy svátku všech maminek.

V programu zazněla spousta písniček jak lidových, tak moderních. Novinkou byl rytmický doprovod na bonga, který zajistil pan Aleš Nitra a Jonáš Adam ze 7.B. Johanka Ozga, Karolínka Mynářová, Kristýnka Gavlasová, Kristýnka Švrčková a Rozárka Ševčíková zarecitovaly krásné básničky, na klavír zahrála Mařenka Novotná, Lilli Sviteková a Adam Doležal.

Vše probíhalo pod taktovkou naší sbormistryně paní Aničky Kajzarové a na klavír doprovázela paní učitelka Táňa Farná.

Ivona Lemon