Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Zdravá svačinka žáků 6.B a 6.C

Zdravá svačinka žáků 6.B a 6.C

Jak zdravě žít? Co pít a jíst? Žáci 6.ročníku se ve Výchově ke zdraví učili co je důležité pro šťastný a zdravý život. Stavěli pomyslnou potravinovou pyramidu, na které vizuálně viděli, jaké složky potravy by měly být v jídle zastoupeny. Teoretické znalosti si vyzkoušeli prakticky na přípravě zdravé svačinky. Ve školní kuchyňce si žáci během 2 vyučovacích hodin připravili zdravé svačinky, krásně je upravili na talířky či mističky a pak společně se svými spolužáky vše ochutnali. Zjistili jsme , že naši šesťáci jsou moc šikovní a připravit si svačinku není pro ně žádný problém. 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI