Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > ČESKOSLOVENSKÉ SETKÁNÍ 2

ČESKOSLOVENSKÉ SETKÁNÍ 2

Dne 8. 6. za námi přijela opět návštěva z družební školy ve Svitu, tentokrát ale žáci 7. ročníku. Abychom ukázali, že i my máme krásné hory, vzali jsme je na malý společný výšlap na Prašivou. V průběhu jsme se všichni společně více seznámili a slovenský pan učitel spolu s dětmi zkoušeli, zda i naši sedmáci a čtvrťáci, kteří se také zúčastnili, ovládají alespoň některá slovenská slovíčka. Po zdolání vrcholu jsme využili „občerstvovací stanici“, kde si většina z nás dala výbornou česnečku. 🙂 Jelikož nás malinko zradilo počasí, cesta zpět byla velmi rychlá. Po návratu na domácí půdu jsme připravili pro naše sousedy fotbalový zápas. Napínavé utkání nakonec skončilo výsledkem 9:9, i přestože naši slovenští kolegové byli technicky a kombinačně zdatnější. Těšíme se na další společné strávené chvíle.

Tereza Muroňová

     

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI