FLORBALOVÝ TURNAJ – PASKOV

Ve čtvrtek 2. 3. 2023 jsme se již tradičně účastnili florbalového turnaje v Paskově. V předešlých letech jsme vybojovali krásné první a druhé místo. Takže se od nás opět očekával úspěch. Naštěstí se nám i v letošním roce dařilo, i když konkurence byla větší. Mezi největší favority patřil domácí tým z Paskova a také Vratimov, který měl ve svých řadách registrované hráče. 

Do turnaje se celkově přihlásilo 6 škol: Sedliště, Paskov, Řepiště, Vratimov TGM, Vratimov Datyně a Raškovice. Hrálo se systémem každý s každým. 

Hned na úvod turnaje nás čekaly dva nejtěžší zápasy, a to právě s domácím týmem a Vratimovem, se kterým jsme nakonec prohráli. Jelikož to ale bylo jediné zaváhání, a naopak soupeř z Datyně prošel turnajem bez prohry, náš tým vybojoval a obhájil loňské 2. místo. 

Celkové výsledky týmu: 

Raškovice : Paskov                            3:1

Raškovice : Vratimov Datyně           1:4

Raškovice : Vratimov TGM              3:2

Raškovice : Řepiště                           8:1

Raškovice : Sedliště                          3:2

Děkuji všem níže uvedeným žákům za obrovské nasazení a skvělý výkon.

Tým Raškovic: Izabela Ruprechtová, Matěj Čuboň, Daniel Kubačák, Matyáš Stříž, Jakub Žídek, Adam Štefek, Bořek Vochala, Fabián Gardoš, Michal Pěgřím, Samuel Haffner, Vilém Vykoukal.

Martin Theuer