Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Prosociálnost v praxi – Akce pro žáky 1.třídy

Prosociálnost v praxi – Akce pro žáky 1.třídy

V rámci výuky etické výchovy připravily žákyně 7.ročníku ke konci školního roku soutěžní akci pro prvňáčky školy. Děvčata sama vymyslela organizace celé akce, soutěžní diciplíny a sama si akci za pomoci několika žákyň 8.roč.také zorganizovala. Skvělý počin pro začátek. A že se akce prňáčkům líbila? Můžete posoudit z fotografií. A kdo že přišel s tím skvělým nápadem? Sára Pánková, Bára kotásková, daiela Uherková, Simona Němcová, Vendula Carbolová, Vendula Andrlová, Markéta Hamplová ze 7.A a Valentýny Vepřeková, Kristýna Maťaťová a Tereza Němcová z 8.A třídy. Děvčata skvělé!!! a děkujeme!

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI