Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Výlet za soutěž

Výlet za soutěž

V rámci letošní školní soutěže ve spolupráci s místní knihovnou ke 100.výročí vziku republiky vyrazili nejlepší z nejlepších na zasloužený výlet po stopách válečných hrdinů. Cesta vedla na opevnění a bunkry do Darkovic a Darkoviček, kde bylo možné zhlédnout vybavení bunkrů, seznámit se on line s technickým vybavením štábu, osahat si těžké i lehké zbraně, dovědět se něco i nového o době dávno minulé. Skvlým průvodcem nám byl pan Roman Václavík a také místní správci bunkrů, kteří nás provedli všemi zákoutími a popovídali nám mnoho zajímavých a trochu i staršidelných informací. Výlet to byl vydařený, celodení skvělé počasí, dobrá nálada a zakončený opečenými buřty přímo na hranici opevnění.

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI