VÍTĚZSTVÍ DÍVEK V OKRESNÍM KOLE VOLEJBALU

Ve středu 24. 5. 2023 se dívky z 7. – 9. ročníku zúčastnily turnaje ve volejbale. Na 8. ZŠ ve Frýdku-Místku se konalo okresní kolo. Přijely zde tyto týmy: Gymnázium Třinec, Návsí, Gymnázium P. Bezruče, Frýdlant TGM, 8. ZŠ a naše družstvo. Nejprve se naše hráčky utkaly s družstvem Třince a místní 8. ZŠ, oba zápasy vyhrály. Postoupily tak do finálové skupiny. Zde si zahrály s Frýdlantem a družstvem gymnázia Petra Bezruče. Opět vyhrály a dosáhly tak nebývalého úspěchu.  Ze závěrečného vyhlášení si pak zaslouženě odnesly pohár, diplom a zlaté medaile za 1. místo. Postoupily dále do krajského kola, které se odehraje v polovině června v Krnově.

Reprezentovali nás tyto dívky: Ema Bonková jako kapitánka, Vendula Ožanová, Natálie Dvořáková, Kamila Frydrychová, Anastasia Kovalová, Stela Bonková, Tamara a Kamila Naji Hmoodové a Markéta Pavlů.

Děkujeme našim volejbalistkám za vynikající reprezentaci školy a přejeme další úspěšnou hru v krajském kole.

Markéta Muroňová